Keresés
HU
Termékkínálatunk
    Menü Bezár

    Karrier

    Szívesen csatlakoznál csapatunkhoz?

    Böngéssz aktuális álláshirdetéseink között, legyen szó irodai, raktáros vagy árukézbesítő pozícióról!

     Amennyiben most nem látsz olyan nyitott pozíciót, ami számodra megfelelő lehet, de szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, várjuk fényképes önéletrajzod a hr@kozertplusz.hu címre a betölteni kívánt pozíció megjelölésével.

    Bővülő csapatunkba

    Raktáros munkatárs

    kollégát keresünk.

    Főbb feladatok:

    • Beérkező termékek átvétele, csoportosítása és betárolása a megadott előírások, szabályok szerint,
    • Raktáron belüli anyagmozgatás végzése, a szállításra váró termékek elő- és összekészítése,
    • Termékek rakodása,
    • Készletpontosság betartása,
    • Raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Lezárt iskolai tanulmányok,
    • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év releváns tapasztalat,
    • Pontos, precíz, hatékony, önálló munkavégzés,
    • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet,
    • Jó problémamegoldó és szervező készség,
    • Multinacionális kereskedelmi vállalatnál (élelmiszerkereskedelem) szerzett tapasztalat előnyt jelent.

    Amit kínálunk:

    • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
    • Határozatlan idejű munkaszerződés,
    • Hosszútávú, kiszámítható munkavégzés,
    • Versenyképes jövedelem,
    • Fejlődési lehetőség.

    Egyéb juttatások:

    • Bónusz lehetősége,
    • Kedvezményes vásárlási lehetőség a Közért+ Zrt. webshopjából.

    Munkavégzés helye:

    Törökbálint

    Jelentkezését fényképes önéletrajz csatolásával együtt a hr@kozertplusz.hu e-mail címre várjuk!

    Közértplusz díjaink 2024

    online bevásárlás

    Szállítunk hozzád?

    Ellenőrizd, hogy a kézbesítési címeden elérhető-e szolgáltatásunk!